Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-08-28 18:42:21

Karinka32
Użytkownik
Dołączył: 2021-08-28
Liczba postów: 1
AndroidChrome 92.0.4515.159

Czy to to?

Cześć.  Od tygodnia mam problem
Pobolewa mnie lewy bok , jakby zebra raz wyżej raz niżej czasem przy dotyku boli .
Boję się że to trzustka.
3 miesiące temu robiłam CA 19-9 wynik mniej niż 3, amylaza lipaza w normie  jedno 12 drugie 26
Próby wątrobowe w normie , usg w normie poza duża ilością gazów ale nie mam wzdec nie czuje nic .
Gastroskopia helico i stan zapalny refluks helico po eradykacji. Lipidogram ok. Pierwsze trojglicerydy 119 przy normie do 135 teraz 105

Czy mogę choć trochę liczyć że to nie to. Bóle nie ma wpływu jedzenie,  alkoholu nie wiem boję się pić od tego czasu. Raz wypiłam 4 piwa to przeszlo wszystko.  Potem nie pogorszyło się. Są momenty w ciągu dnia że wogole nie boli. Jest to bol znośny nie biorę leków

Wiadomość dodana po 02 min 47 s:
A i jeszcze te bóle wędrują trochę pod pachą trochę pod żebrem pod piersią różnie. Między łopatkami.
Mam silna nerwice. Kołatania serca. I różne inne doleglisowosci. Wczoraj zdjęcie holtera nic nie wykryło. Trochę dodatkowych skurczy . Nie wiem co robic , szaleje że strachu. Nie pije dużo ani często

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
oliwiaracinowska - nato-merkur - drift-warriors - hhhhh - unity